Kategoriler
Örgü Modelleri

YARN LOVE – bir şarkı – Jennifer Edwards

Eh, bu biraz benim bölgemin dışında ama ipliği seven herkes için (umarım) eğlenceli bir şeydir. İster örün ister tığ işi yapın, çevirin veya örün, bu şarkı tam size göre!

Ama önce… biraz arka hikaye… 💖

Örgü ören ve tığ işi yapan küçük kadın gruplarına eğitim verme ayrıcalığına sahibim. Hanımların birkaçı da eğir, dokur, keçe ve batik… bu, yeni başlayanlardan ömür boyu örücülere kadar her yaştan ve her yaştan uzmanlık seviyesinden, hayatın her kesiminden çok yetenekli bir kız grubu. Gruplar (aramayı sevdiğim örgü toplulukları) her hafta muhteşem bir iplik dükkanında buluşuruz. Kendimi bir amigo kızla bir tamirci kız arasında bir haç olarak görüyorum. Birbirimize ilham veriyoruz, birlikte örüyoruz, iplik partileri yapıyoruz ve her türlü eğlenceli ve ilgi çekici şeyler yapıyoruz.

Güzel şeyler yapan güzel ellerden sadece birkaçı.

Birkaç yıl önce, Pass It On adlı iyi bilinen bir kamp şarkısının melodisi için küçük bir şarkı yazdım. Bu hanımlar aptallığımı tatmin ettiler ve biz bunu birlikte öğrendik ve akşam partilerimizden birinde söyledik. Burada armoni ve hepsi ile tamamlanmış İPLİK ŞARKISI’nı söylüyoruz!

Asıl fikrim aynı zamanda şarkıyı söylerken havalı bir video yapmak, çevrimiçi paylaşmak ve hatta o yıl Kuzey Carolina, Asheville’deki Güneydoğu Fiber Festivali’nde söylemekti. Ama hiçbir zaman hepsini bir araya getiremedim. Sırf şarkıyı canlı tutmak için başka partilerde bir veya iki kez daha söyledik.

Ama herkese yönelikti… tüm iplik severler için! İşte burada…

İPLİK AŞK ŞARKISI PDF şarkının sözlerini yazdırmanız ve bir arkadaşınızla paylaşmanız için.

Ve eğer dinlemeye dayanabilirsen burada söylüyorum, sonra belki bununla hepimizin şarkı söylemesi arasında, melodiyi de öğrenebilirsiniz! Umarım bununla eğlenirsiniz ve tabii ki…

PASS IT ON !!! 🧶💚😍

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir