Kategoriler
Örgü Modelleri

Kahve Dönüşü – Jennifer Edwards

Kahve demlenirken, nefis pembe yünü ile iş milini alıyorum ve gurgles ve damlamaların müziğine dönüyorum. Bunu neden yaptığımı bilmiyorum. Ellerimden akan renk ve tüy, ışıltı ve doku girdabından büyüleniyorum. Yo-yo benzeri bir ahşap oyuncağı döndürdüğümde ve sol elim “tam” hissi kaydedene kadar, liflerin içine doğru büyüyen bükülme hissine katıldım.

İpliği şafta sardığımda, daha önce çırpmalara karıştığım çeşitli renk ve dokulara hayran kaldım. Tek tek parçaların hoş bir bütün halinde bir araya geldiği bir senfoni, sonunda yararlı, ancak kendi başına bir güzellik meselesi.

Bu düşünceyi, birçok farklı ve görünüşte tutarsız bitlerle dolu olan hayatım için teşvik olarak alıyorum. Döndüğümde, hepsinin güzel bir bütüne dönüştüğünü anlıyorum … güçlü ve kullanışlı.

Marisol son zamanlarda katlanmış iplikler ile.

*** Umarım sevgili okuyucu, sağlıklı ve yaratıcı çabalarınızda teselli bulmanızı dilerim. Blogumda ve web sitemde yeniyseniz… Hoş geldiniz! 💖 Bu yayınları e-posta ile almak için kaydolabilir veya WordPress’te takip edebilirsiniz. Dünyaya koymak için ellerimizi güzel şeylerle dolu tutmaya devam edelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir