Kategoriler
Örgü Modelleri

Cast Ons İçin Hile Sayfası – Örgü

UZUN zamandır uzun süredir insanlarla ilgileniyorum. Diğer oyuncuları biliyorum ve bazı amaçlar için daha iyi seçenekler olduğunu biliyorum, ancak çoğu zaman varsayılan olarak uzun kuyruk yapıyorum.

(Öğretirken, örgü dökümünü öğretirim, çünkü bir kez öğrendiğinizde nasıl örüleceğini de bilirsiniz, bu da zamandan kazandırır. Çocuklar için de daha az zahmetli.)

Kate Atherley, yöntemler üzerine düşünmek, denemek ve onlardan öğrenmek için çok zaman harcadı ve son zamanlarda en sevdiği bazılarını topladı Modern Daily Knitting’de bir örgü projesine başlama yolları.

Farklı türlerde kalıplar kullanan renk örneklerini ve her birinin özellikleri hakkında biraz bilgi edinmek için üzerine tıklayın. Gerçek eğitimler istiyorsanız, yine de Google’a bakmanız veya YouTube’da veya en sevdiğiniz örgü referans kitabınızda arama yapmanız gerekir.

Ayrıca, dikişlere atmanız gerekebilecek farklı amaçların yanı sıra bu durumlar için iyi bir seçenek olan farklı yöntemleri gösteren yazdırılabilir bir tablo da vardır. Çok kullanışlı!

[Photo: Modern Daily Knitting.]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir